Skip to content

ALOKANAND DIAZ

1993'TEN BERİ HUMAN DESIGN UYGULAYICISI

1/3 Duygusal Manifestör

HER ŞEY

NEREDE BAŞLADI?

İbiza, HUMAN DESIGN – İnsan Tasarımının doğduğu yerdir. Yolculukların başladığı, insanların homojenleştirilmiş standartlarından ‘farklı’ bir yaşam sürme olasılığıyla pek çok kişiyi  cezbeden bir yer.

Bir çıkış yolu aramak ve hayatın sadece hayatta kalmaktan başka bir amacı yokmuş gibi göründüğü korkularımı aşmak için 30  yıl önce adaya geldiğimde, bu ‘yeni’ yaşamın egzotikliğinin tadını çıkaran biriydim başlarda. Böyle bir yerde olmanın hayatıma getirdiği yaşam tarzı, bu büyülü adanın sunduğu şeylerin daha derin katmanlarına karşı yıllarca kör kalmama sebep oldu.

Daha sonra buranın, bireylerin uzun zamandır başkalarıyla değil kendileriyle uyum içinde yaşamayı öğrenmeye çalıştıkları bir yer olduğunu ve günlük pratiklerinde hiçbir guru, hiçbir ustanın hiçbir yerde öğretmediği şeyleri keşfettiklerini gördüm. İbiza gibi bir yerde bile insanların benzersiz olmaktan korkabileceğini keşfettim.

Human Design, her birey için öğrenecekleri mekanik tuşlarla günlük yaşamlarında deneyip pratik yaptıkları sürece, kendilerinde benzersiz olan her şeyin doğasına göre hayatlarını şekillendirmelerine olanak sağlayacak eksiksiz bir araç seti sunar. Tasarım ile süreç.

İnsan Tasarımı inanç sistemi değildir. Bireysel potansiyelleri ile deneye katılmaya hazır olanlar içindir. Tamamen mantıksal bir sistem olarak, meşru olarak ‘Farklılaşma Bilimi’ olarak adlandırılır.

İnsanoğlunun milyonlarca varyasyonu vardır ve hepimizin bu kendine has doğasını ortaya koyup, parlatabileceği bir stratejisi olmalıdır.

RA URU HU

ALOKANAND'IN 1993'TEN 2011'E KADAR TEK ÖĞRETMENİ

RaUruHu ile karşılaşmam, yetişkin hayatımda başıma gelen en önemli şey. Hem şok edici mesajlarıyla hem de bunu kendi yaşamında, örneğiyle eşsiz bir şekilde iletmesiyle ruhumda bıraktığı etkiyi anlatmaya kelimeler yetmez.

Kendi öznelliğimde kaybolmuşken, RaUruHu başkalarına öğrettiği şeyleri kendi yaşamı içinde de uyguladığını gördüğüm sürekli kararlılık, şaşırtıcı bir şekilde uyanış ve canlandırıcı bir deneyim ile bana sundu. Güvensiz bilincim her zaman kafamın karıştığı şüpheler ve kafa karışıklığı tarafından boğulmuş hissederdi ancak  Human Design ile  teorik bir mutlaklıkla karşı karşıya kaldı.

Bana kendi zihnimi özgürleştirme ve kişiliğimi formumla uyumlu hale getirmeme izin veren araçları verdi. Hayatım için bir yol sağlayarak, beni muazzam zihinsel baskı altına sokan şüphe ve kafa karışıklığının başkaları için ilham olarak akan bir yakıt haline geldiği bir yol sağladı. 

Eğitmen Nitelikleri

Living Your Design Guide

Öğretmen Eğitimi Nitelikleri

PTLI: Basic Analysis, PTLII: Connection and Cycles, PTLIII: Incarnation Cross Readings, Rave ABCs, Rave Cartography

Temel Eğitim Nitelikleri

Living Your Design Guide

Analiz Nitelikleri

Incarnation Cross Analysis, Individual Rave Analysis, Partnership Analysis, Life Cycle Analysis

Öğretmen Nitelikleri

Rave ABCs, Rave Cartography, PTLIV: Professional Mentor, PTLIII: Incarnation Cross Readings, PTLII: Connection and Cycles, Rave Psychology, Primary Health System, Variable Transformation Teacher, PTLI: Basic Analysis, BG5 Career & Business Consultant

Diğer Nitelikleri...

Rave Psychology Practitioner, Rave Cosmologist, Primary Health System Practitioner, Family Practice Specialist, Dream Rave Analyst, Child Development Analyst, BG5 Small Business Analyst & Engineer, Holistic Analyst, Primary Health System Analyst, Rave Psychology Color Transfer Analyst 

Alokanand Diaz Türkiye’de eğitimlerini Human Design Maya Akademi bünyesinde Türkçe çevirisi ile vermektedir.

HUMAN DESIGN ANALİZ

HUMAN DESIGN ANALİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BÜLTEN

Human Design Sistemi ile ilgili en son haberleri alın

RANDEVU AL

Lütfen bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz!