Skip to content

CEYDA TEKİMAY LATROUS HİBARDİYAN

Human Design Sistemi Sertifikalı Profesyonel (IHDS)

2/4 Dalak Otoriteli Enerji Projektörü

Maya Akademi Kişisel Gelişim Hizmetleri’nin kurucusu ve yöneticisi olan Ceyda Latrous, Ekonometri üzerine lisans yaparken, yaratıcılık yönünü sergileyebileceği reklam sektöründe şirket açarak Proje Yöneticiliği ve Reklam Yazarlığı yaptı ve MGSO Actor Studio’yu tamamlayıp ve tiyatro/televizyon alanlarında bir süre profesyonel oyuncu olarak çalışmıştır. Ayrıca senaryo yazarlığı ve kısa metraj film çalışmaları yapan Latrous, İsviçre’de yüksek lisans eğitimine gittiği zamanda ve Tayland, Singapur’da yaşadığı on senelik dönemde de birçok spiritüel eğitim (I-Ching, Reiki, Deeksha, Mindfulness, NLP) almıştır. Portekiz’de Mooji’den aldığı eğitimler sonrasında Mooji Sangha Türkiye’de çeviriler yapmıştır. Bosna’da  İzlandalı Keltik Şifacı Ger Lyons ile Cellular Healing & Core Transformation eğitimlerini tamamlamıştır.

2013 yılında başladığı “Uluslararası Human Design Okulu” bünyesinde eğitimlerini tamamlayarak IHDS sertifikalı, uluslararası “Human Design Rehberi” ünvanını almaya hak kazanmıştır. Aynı okulda, Human Design iş modülü olan “BG5 İş Kariyer Analizi” eğitimini de tamamlamıştır. 

Human Design Çocuk Gelişim Analiz Uzmanlığı’nı tamamlayıp ve halen  Human Design PTL – Professional Training Level- Profesyonel Analiz Eğitimi üzerine eğitimlerine devam etmektedir. Ceyda Tekimay Latrous aynı zamanda Holoterapi Nefes Terapisi ve Yetişkin & Çocuk Nefes Teknikleri üzerine de eğitim almış ve bu alanlarda da çalışmalarına devam etmektedir.

Merhaba; Hayat boyu yüklendiğim ya da sahip olduğumu düşündüğüm kimliklerle kendimi tanıtmak aslında daha kolay olurdu. ( Ki bunu google bile benden daha iyi yapabilir. ) Ancak bunu yapmak içimden gelmiyor. Yani okuduğum okulları ya da aldığım eğitimleri anlatarak ”Ben buyum!” diyemem şu an, sadece yaşadığım tecrübeleri paylaşabilirim. 2004 yılında herkesin hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı o dönüm noktasına geldim. Bana herşeyi geride bıraktıran ve kendimi aramakla  geçireceğim o yola çıktım. Türkiye’de işi ve ailemi bırakacak kadar acil bir çağrıydı bu içimden gelen. On seneden fazladır…saymadım; birçok ülke ve değişik kültür içinde, değişik öğretilerle ”Ben Kimim?” sorusunun cevabını aradım. Dedim ya aramalar taramalarla geçen uzun yıllar ve öğretiler. İsviçre, Tayland, Singapur, Portekiz …derken Humana Design ile tanıştım. Bir çok eski kadim öğretilerinin senteziydi Human Design. Bu Maya aleminde vücud olarak kullandığım aracın yapısını bana anlattı…Şimdiyse sürüş keyfini yaşıyorum diyebilirim.  Eğer Human Design yolunuza çıktıysa, sadece bu bilgiye sahip olmanın işinize yarayacağını düşünmeyin. Size bilgiyi veren kişinin ne kadar bu sistemi uyguladığına dikkat edin ki size doğru bir şekilde sistemi nasıl kullanacağınızı anlatsın. Sadece o zaman Human Design’ın gerçek etkilerini hayatınızda görürsünüz.

”Yeterince çırak oldun; şimdi koruyucu derini değiştirme zamanı…” demişti  öğretmenim… Zamanınız geldiyse Human Design Sistemi ile size ait olmayan kimliklerden kurtulmanıza az kaldı demektir… Bense sadece davet edildiğim zaman sizlerle deneyim ve kaynaklarımı paylaşıp doğal bir rehberlik verebilirim. Ancak yol sizin yolunuz! 

Sevgiler
Ceyda Tekimay Latrous Hibardiyan 2/4 Dalak Otorite  Projektör 

MAYA AKADEMİ

Sertifikalar

HUMAN DESIGN ANALİZ

HUMAN DESIGN ANALİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BÜLTEN

Human Design Sistemi ile ilgili en son haberleri alın

RANDEVU AL

Lütfen bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz!