Skip to content
Duygular ve Dalgaları

Duygular ve Dalgaları

Solar pleksus

İki kişinin Human Design bileşimine birlikte baktığınızda, tüm ortaklıkların büyük çoğunluğunun duygusal olduğunu keşfedeceksiniz.  Şimdi ilişkilerimizde yaşadığımız kaosu ve acıyı düşünün.  Herhangi bir bağda bir araya geldiğimiz an, çoğumuz otomatik olarak duygusallaşırız.  Bu nedenle, Dünya üzerindeki hemen hemen her ilişkinin otoritesi Solar Pleksus otoritesidir.  Sevgilinizle birlikte olduğunuzda, ilişkinize neredeyse kesin olarak rehberlik edecek Solar Pleksus yetkisine sahipsiniz.  Elbette istisnalar da var.  Ancak büyük çoğunluğu duygusal.
Yani Solar Pleksus’un duygusal dağları ile bir ilişki içinde uğraşırken, birbirimize ilişkilerimiz hakkında neler söylediğini görmelisiniz: Aşkı bulmak zaman alır. Her zaman zaman alacak. Bunu kabul etmek çok önemli. Aşkın ‘şu anda’ var olduğu ya da olmadığı çok az ilişki sezgisel (Splenic) algılayacak.  Hemen hemen tüm ilişkiler duygusal dalgalarda boğulup sona erebiliyor.
Solar Pleksus tanımınız olsun ya da olmasın, beklemenin ne anlama geldiğini anlamanız gerekir.  Biriyle bir ilişkiniz olduğunda, ilişkiye atlamamanız gerektiğini, ilişkinizde netlik bulmak için yeterli zamanınız olduğunu görmelisiniz, aksi takdirde işe yaramaz. Ve şaka şu ki, ilişkilerin büyük çoğunluğu için şu anda gerçek yok.
Güvensizliğe dayanan ilişkilerimiz var, çünkü şu anda hiçbir gerçek yok ve neden biriyle birlikte olduğunuzun farkına varmak yok, zaman içinde derinlik kavranabilir ve böylece birbirinizle ilgili bildiklerinizi paylaşabilirsiniz.  Bu bilmenin derinliği, duygusal sistemin neyle ilgili olduğunun güzelliğinden gelir.  Hayatımıza derinlik katar.  Beklediğinizde, hissettiğiniz ve önemsediğiniz şeyleri benzersiz bir netlikte görürsünüz çünkü zamanla perspektifi elde edersiniz.da duyular çalışmaktadır: Vücudun, gerçek vücudun uzanıyor yatak da ve sen
bunun farkında değilsin artık ve sen çölde bir deveye biniyorsun ve o an’da
bu senin için gerçek. Uyanıklılık durumunu geride bırakmışsın.

Keyifli seyirler!

Ceyda Tekimay Latrous Hibardiyan

RANDEVU AL

Lütfen bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz!