SİZDEN GELENLER

MAYA AKADEMİ

HUMAN DESIGN TECRÜBELERİ

"Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim artık reçetesi geçmiş bir deyim. Hatta ve hatta sözlüklerden kaldırılmalı sebebi de dipnot ile izah edilmeli. Doğrusu bana doğum tarihini detaylarıyla söyle sana kim olduğunu söyleyeyim olmalı. Sokak isimleri, üniversite isimleri bir gecede keyfi şekilde değiştirilebiliyor ise içinde mana taşımayan bir ifade neden kaldırılmasın!
Neden bilmiyorum ama ben kimim, özüm nedir, bazı şeyleri neden hissediyorum gibi zihnimde oluşturduğum tek kişilik monologları cevaplandırma arayışı diyelim ya da bu soruların cevaplarını işin ehlinden dinleme ihtiyacı diyelim kendimi Human Design sistemi içinde buluverdim. İşin uzmanına teslim olma arzusu ya da bir refakatçi desteğine ihtiyaç duyma psikolojisiyle sanki Noter huzurundaymış gibi söylenecek olan hususları belgelemek misali dinleme ve içselleştirme arzusuydu bu. Belki de uzun zamandır kimse tarafından fark edilmeyen ve bu yüzden de dile getirilmeyen, belki varlığından bile sahibi hariç kimsenin haberdar olmadığı özlük bilgilerinin deşifresi. Sezgilerim beni varoluşumu sorgulamamın ve kabulünün vakti geldiğini hatırlattı ve yogayla başlayan bu ihtiyaç farkındalık atölyesi ve human design ile beni tanıştırdı.
Sana harfiyen seni anlatan neredeyse ağzındaki diş sayısını tahmin edebilecek kadar ileri giden kısacası boyundan çok büyük işler başaran bir sistem. Halı altına süpürülen ve güçlü olduğun özelllikleri sana hatırlatarak kararlarını şekillendirmede önayak olan ve zayıf olduğun özelliklere ileride ayağına dolandığı için karar mekanizmalarında itibar etmemen gerektiğini hatırlatan özel bir öğreti human design dedikleri. Kısacası insanoğlunun biricik selfie'si, dayanağı, mayası, özü kısacası ömür boyu geçerliliği olan sigortası.
Ayşe Gürel
Manifestor
Herkese Merhaba adım Tuğçe,
Açıkçası Human Design ile tanışmam biraz mucizevi oldu. Hayatımda bir çok radikal değişiklik olduğu sırada, beni özgür kılacak bir anahtar arıyordum. Sonra Ceyda’nın web sitesinde bir yazısını okudum. Bu yazı enerji tipleriyle ilgiliydi ve hemen Ceyda ile iletişime geçtim. Çok şanslıydım ki Ceyda’nın Living Your Design dersi o gün başlıyordu. Hemen kayıt oldum ve Human Design tecrübem başlamış oldu. Human Design’dan önce hayatı ve insanları anlamakta zorluk çekiyordum. Yeteneklerime, yapabileceklerime göre bir hayat yaşamadığımı gördüm. Derslerden ve analizden sonra, Ceyda’nın sayesinde hayatımaysa gözle görülür değişiklikler oldu. Kendi özümü yaşamaya başladığım günden beri hayatım dolu dolu geçiyor. Hayatımın koşullanmalardan arınmış bölümünde Ceyda ile birlikte olmaktan mutluluk duyuyorum.
Tuğçe Öcal
Projektör
Human Design Sistemini öğrendikten sonra kendimle ilgili bir çok sorunun cevabını buldum. Mesela karar almak için zamana neden ihtiyaç duyduğumu anladım. Hayatta beni şartlandıran alanları, koşullanmalarımı fark ettim. Sevdiklerimi, yakınlarımı daha iyi anlamam için bana çok yardımcı oldu. Bu kadim bilgi gerçekten çok kıymetli ve Ceyda’da bu işi çok aşkla ve iyi yapıyor. Çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Human Design ve Ceyda ile tanıştığım için.
Seda Özbekkangay
Projektör

HUMAN DESIGN ANALİZ

HUMAN DESIGN ANALİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BÜLTEN

Human Design Sistemi ile ilgili en son haberleri alın

"Lpsum cras excepturi faucibus, habitant sapien nam vestibulum osuere nihil cupidatat consectetur! Diam sit? Dolor ulehenderit atque quam pharetra"
Alice Griffin
Tracker
"Dui vulputate posuere suscipit, dictum eaque, senectus maiores sit, platea minima la rep as libero felis expedita minim, sagittis nec! Voluptate diamlo"
Amanda Wells
Styler
"Hic nonummy laboriosam ducimus! Tempora iure, veniam doloreearum phasellus! Penatibus augue soluta corrupti! Non de Penatibus"
Ethan Little
Player
"Earum, ac, repellendus. Penatibus reiciendis vehicula netus massa aute pede voluptatem curae! Risus laborum tellus. Hendrerit"
Heather Fowler
Client