Skip to content
Yaşamasını bilmek çok keyif veren bir yetenek!

Yaşamasını bilmek çok keyif veren bir yetenek!

“It is a happy talent to know how to play.” ― Human Design-İnsan Tasarımı bilmenin faydası, birbirimizi anladığımız andan itibaren çok dürüst ve sevgi dolu ilişkilere sahip olduğumuzdur.
Sonuçta, başka seçeneğimiz yok ha? Herkes neyse odur ve yapabileceği bir şey yoktur ve bunu bilir – o zaman hayatındaki her şeye izin verebilir. Birisinin ne olduğunu görür görmez anlarsın – ona dokunabilmen için neye ihtiyaç duyduğunu anlarsın. Human Design mekaniğini anlıyorsan bu Dünya’da olmak o kadar kolaydır. Hayatınızı diğer insanlarla paylaşabilme olanağı kolaydır. Ve ne olduklarının özüne varmak o kadar kolaydır.  Bu Ra Uru Hu’nun sözleri.
Benim de eklemek istediğim LYD derslerimden bir notum var; Mitolojik olarak, bu süreç “bahçeden” sürüldükten sonra, deney yoluyla bilgiyi; içgörüyü ve hakikat yoluyla da bilgeliği ararken başladı. Ancak en büyük gerçekler olan hayatın tanrısallığı ve benliğin kutsallığı kaçınılmaz. Kişi ilahi olanı deneyimleyebilir. Kişi, ilahi doğaya nüfuz eden içgörüye sahip olabilir, ancak benliğin kutsallığı ancak kişisel örnek yoluyla ifade edilebilir. Binlerce yıldır Öğretmenler, Görevliler, Rahipler ve Peygamberler ve Buda’dan yol aranmıştır. Her biri esas itibariyle “Yolum Yoldur” diye açıkladı. İlahi deneyim ve bilgi ancak ilahi olmak suretiyle gerçekleşebilir ve gerçekliği pratikte açıkça görülmelidir: İnsan Tasarımının hediyesi budur. Gerçek benliği ve ödüllerini getiren mekanik stratejiler gerçekten apaçıktır ve uygulamalarında kanıtlanır ve ispatlanır. İlahi yaşam mümkün ve herkese açıktır..

Keyifli sürüşler

Ceyda Tekimay Latrous Hibardiyan

RANDEVU AL

Lütfen bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz!