Skip to content

Rave ABC Eğitimi

MAYA AKADEMİ

Rave ABC Eğitimi

Rave ABC Eğitimi, İnsan Tasarımı Sisteminde profesyonel olarak ilerlemek isteyen herkesin ihtiyaç duyduğu ‘Temel Eğitim’i oluşturan ikinci modül eğitimdir. Birinci Modül ‘Living Your Design’ eğitimini almış herkes katılabilir.

Rave ABC Eğitiminde katılımcı; Maya mekaniğindeki en temel üç anahtarı analiz etmede edineceği ustalığa dayalı olarak herhangi bir Rave Tablosunun bireysel damgasını çözmeyi öğrenir. ABC bu temel anahtarı simgeler.

A‘  İnsan Tasarımı Sistemindeki temel ikili renk kodlaması olan ‘Kırmızı ve Siyah’ı temsil eder. Yani ‘Design ve Personality’ ; her hangi bir bireysel tasarımın hesaplanmasının dayandığı iki hesaplamayı, Tasarım ve Kişiliği temsil eder.

‘Kırmızı’, Tasarım Kristalini ve doğumdan yaklaşık üç ay önce yapılan, bireysel genetik kalıtımı ve beynin bilişsel yönelimini ortaya çıkaran ve biyokimyasal kararlılığıyla fizyolojik benzersizliğimizi sürdüren doğum öncesi hesaplamasını temsil eder. Tasarım Kristali tamamen bilinçsiz bir seviyede çalıştığı için, kişiliğimiz onun son derecede önemli özelliklerinden hiçbirine bilinçli erişime sahip değildir.

Kişilik Kristalini temsil eden ‘Siyah’tır ve hesaplaması tam doğum anına göre yapılır. Siyah renkle kodlanmış bireysel tasarımımızdaki her aktivasyon, herhangi bir anda “kim olduğumuzu düşündüğümüzün” tutarlı bir yönüdür.

Her sabah uyandığımız andan ve gece tekrar uykuya daldığımız ana kadar bireysel tasarımı canlandıran, G-Center’daki yani benlik merkezindeki ‘Manyetik Tek Kutup’ işlevi aracılığıyla entegre edilen hem kırmızı hem de siyah aktivasyonların yan yana gelmesidir. . Geri kalan her şey hayaller ülkesidir.

B‘, ‘Devre’ anlamına gelir ve kesinlikle bir insanın şimdiye kadar gördüğü en büyüleyici dünya haritasıdır, çünkü form ilkesinin bir ifadesi olarak her şeyin organize edilme şeklinin mükemmelliğini ortaya koymaktadır. Kolektif insan kibrinin (dogmalar ve inançlar) bizi doğal düzen ile bağlantımızı kaybetme noktasına kadar kör etmiş olması çok kötü, ancak burada, 6 temel devrenin yapısında doğal düzenin yolunu tanıyabiliyoruz.. Kişinin tanımının doğal düzene nasıl uyduğunu anlaması ve ardından kişinin hakim devrelerinin mekanik yasalarına teslim kalarak farklılaşmayı öğrenmesi yeterlidir. Kurs boyunca her bir devreyi yapısöküme uğratacağız ve ana bileşenlerini (kanallar ve kapılar) inceleyeceğiz

C‘, ‘Heksagram Yapısı’ anlamına gelir ve Rave I-Ching’in 384 satırının potansiyelini belirleyen mekaniğe atıfta bulunduğundan, katılımcının herhangi birinin farklılaşma potansiyelindeki en derin nüansları belirlemesini sağlar. 64 heksagramın tamamında tekrar eden altı çizgi fonksiyonunun sade bir şekilde anlaşılması, herhangi bir insanda bulunabilecek benzersizlik ve farklılaşma potansiyelini belirlemek için çok etkili bir araç haline gelir.

Rave ABC, İnsan Tasarımı’ndaki tüm kurslar arasında kesinlikle en teknik olanıdır, çünkü Rave Vücut Grafiği’ni oluşturan farklı öğelerin ve bir insan yaşamında fark yaratan hemen hemen her şeyin tüm adlarını ve ana notlarını kapsar. Bu kursa katılım, özellikle başkalarıyla kurduğumuz kişisel ilişkilerin merceğinden bakıldığında, dünyaya tamamen yeni bir bakış açısını garanti eder. Bu teslimiyetçi kabul ile, homojenleştirilmiş koşullanma güçleri ortadan kalktığında, gerçek potansiyelin keşfedilmesine yol açacaktır.

Bu büyülü yolculukta Alokanand Diaz’a katılın. Kendinizde ve kendi yaşamınızda bulabileceğiniz canlı örneklerle, insanlık durumuna arınmış bir şekilde bakmaya ve baktığınız zaman da doğal düzenin özünde var olan güzelliği keşfetmeye hazırsanız sizi bu eğitime bekliyoruz. Hem de tüm hayatınız boyunca sizi şartlandıran güçlerin çarpıtıcı merceği olmadan..

NOT 1: Bu kadar yeni bilgilerle dolu bir kursu kayıttan öğrenme fırsatı, herkese kendi zamanında ve sürecinde, bilgi asimilasyonu için daha fazla imkan verecektir. Bilgileri

öğrenirken geçirdiğiniz zamanın tadını istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Alokanand Diaz’a Online gerçekleşecek Soru & Cevap derslerimizde birebir sorularınızı sorabilirsiniz.

NOT 2: Bu eğitimi Türkçe altyazılı halde kendi orijinal dilinde dinleyeceksiniz. Kendi zamanınızda ilerlemek ve istediğiniz zaman durdurup yeniden dinlemek açısından öğrenmeyi daha verimli hale getirmektedir. Süreç esnasında sorularınız olduğunda eğitim koordinatörü Ceyda Latrous Hibardiyan a sorabilirsiniz

NOT 3: kayıt ve ödeme işlemleriniz tamamlandığında e mail olarak size ders kayıtları gönderilecektir.

DERS İÇERİĞİ :

( TOPLAM 14 DERS + 1 CANLI ONLINE SORU & CEVAP DERSİ )

Sıra

Ders Konu Başlıkları

.

SÜRE (dk)

1

RED & BLACK

RED & BLACK (KIRMIZI & SİYAH)

90

2

INTEGRATION CHANNELS

INTEGRATION CHANNELS (BÜTÜNLEŞME KANALLARI)

105

3

KNOWING CIRCUIT SPLEEN AJNA

KNOWING CIRCUIT SPLEEN & AJNA (BİLME DEVRESİ DALAK ve AJNA)

110

4

KNOWING CIRCUIT SP & POWER COLUMN

KNOWING CIRCUIT SP & POWER COLUMN (BİLME DEVRESİ

108

5

TASTE & UNDERSTANDING STREAMS

TASTE & UNDERSTANDING STREAMS (TAT ve ANLAMA AKIMLARI)

113

6

UNDERSTANDING POWER COLUMN

UNDERSTANDING POWER COLUMN (GÜÇ KOLONUNU ANLAMA)

85

7

STREAMS OF FEELING

STREAMS OF POWER (GÜÇ AKIMLARI)

102

8

SENSING STREAM & POWER COLUMN

SENSING STREAM & POWER COLUMN (DUYUMSAMA AKIMI ve GÜÇ KOLONU)

107

9

EGO CIRCUIT INSTINCT

EGO CIRCUIT INSTINCT (EGO DEVRESİ İÇGÜDÜSÜ)

110

10

SENSITIVITY & MATERIALISM

SENSITIVITY & MATERIALISM (HASSASİYET VE MATERYALİZM)

92

11

DEFENSE CIRCUIT

DEFENSE CIRCUIT (SAVUNMA DEVRESİ)

87

12

CENTERING CIRCUIT

CENTERING CIRCUIT (MERKEZLENME DEVRESİ)

86

13

STRUCTURE OF THE HEXAGRAM

STRUCTURE OF THE HEXAGRAM (HEKSAGRAMIN YAPISI)

77

14

THE SIX LINES

THE SIX LINES (ALTI ÇİZGİ)

101

 İŞLEYİŞ: Kayıt ve ödeme işlemleriniz tamamlandığında takiben 3 gün içinde bütün ders kayıtları ve sunumları size email üzerinden ulaştırılacaktır. Öğrenci kendi zamanında kayıtları izlemekten sorumludur.  Alok Hoca ile canlı soru cevap oturumları olacaktır. Tüm sorulara cevap verilecektir. Bu oturumun saati ise ilerleyen günlerde öğrencilere iletilecektir.

Eğitmen: Alokanand Diaz
Seviye: 2.Temel Seviye
Süre: 14 ders 23 saat + Online Soru Cevap Dersleri
Eğitim Başlangıç Tarihi: Ocak 2024
Eğitim Başlangıç Yeri: Online İspanya-Maya Akademi

Ön Koşul 1. Temel Eğitim olan Living Your Design eğitimini tamamlamış olmak gerekmektedir.

Kayıt için 05425646677 telefon numaramızdan bizi arayarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim Tarihi4 Aralık 2023

Eğitim Tarihi: Ocak 2024

Eğitim Tarihi: Nisan 2023

HUMAN DESIGN ANALİZ

HUMAN DESIGN ANALİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

BÜLTEN

Human Design Sistemi ile ilgili en son haberleri alın

RANDEVU AL

Lütfen bilgilerinizin tam ve doğru olduğundan emin olunuz!